Кредитка від Credit Agricole

Кредитна карта Credit Agricole
до 20 000 грн.
Сума кредиту
0.01 - 36%
Річна ставка
до 55 днів
Пільговий період
Можна відкладати свої бажання на невизначений термін, а можна втілювати їх вже зараз - подорожувати по світу, купувати те, що сподобалося, дарувати подарунки близьким і активно поповнювати свій багаж вражень. Все це можливо з картою Креді Агріколь Банку. Для отримання карти потрібно просто оформити заявку на нашому сайті.
Опиc
Платіжна системаVISA
Клас картиVisa Classic
ВалютаГривні
Кредитний лімітДо 20000 UAH
(Доступно 20000 грн без довідки про доходи. Максимальна сума ліміту - не більше суми 3-місячної Вашої зарплати)
СтавкиВід 0.01% до 36% в рік
Пільговий періодВід 1 до 55 днів
Плата за випуск50 грн.
Плата за обслуговуванняБез плати за обслуговування
(Карта обслуговується безкоштовно без додаткових платежів)
Комісії і ставки
Комісії за зняття готівки в банкоматі свого банку1% + 5 грн. / 1% + 0.3 USD / 1% + 0.3 EUR
за кордоном: 1.5% + 30 грн. / 1.5% + 3.4 USD / 1.5% + 3.4 EUR
Комісії за зняття готівки в банкоматі стороннього банку1.5% + 10 грн. / 1.5% + 1 USD / 1.5% + 1 EUR
за кордоном: 1.5% + 30 грн. / 1.5% + 3.4 USD / 1.5% + 3.4 EUR
Додаткові комісії1% за конвертацію
Переваги
Додаткові особливостіБез штрафів за прострочення погашення; Штрафи не нараховуються, якщо раптом прострочили внесення щомісячного платежу по карті
Умови
ВікВід 25 до 65 років
Перелік документів і умовПаспорт і код
Умови погашення заборгованості5% від фактично використаної суми кредитного ліміту
Страхуванняпередбачено

(Згідно тарифів рекомендованої страхової компанії)

Кредитна карта від Креді Агріколь Банк

Кредитна карта Visa Classic допоможе втілити в реальність найпотаємніші бажання. Не відкладайте на потім довгоочікувані подорожі, не ховайте в довгий ящик мрії близьких людей. Даруйте рідним радість вже сьогодні з картою від Credit Agricole. Кредитний ліміт розміром до 100 000 грн зробить досяжними будь-які цілі. А технологія безконтактної оплати PayPass дозволить здійснювати покупки швидко і з комфортом.

Щоб поповнити багаж вражень, оформіть карту Visa Classic на сайті банку в режимі онлайн. Отримати карту можуть особи віком від 25 до 65 років при наявності ідентифікаційного коду та паспорту громадянина України. Пільговий період користування кредитними коштами під 0,01% річних становить 55 днів, далі процентна ставка – 36% річних. Клієнту доступне безкоштовне підключення до послуги GSM-банкінгу, яка надає можливість цілодобово контролювати рух кредитних коштів. Передбачено інформування про витратні операції з використанням карти, нагадування про необхідність чергового платежу.

Сучасна система інтернет-банкінгу «i-Bank» дозволяє дистанційно здійснювати операції з рахунками в будь-який час доби. За допомогою сервісу миттєвих переказів з картки на картку можна швидко перерахувати кошти рідним і друзям. В рамках програми «IQ energy», набуваючи енергоефективний товар, власники Visa Classic отримують компенсацію до 35% від вартості покупки. Програма «Страхування фінансових ризиків власників банківських карт» від Credit Agricole забезпечує клієнтам відшкодування можливих збитків.