Кредитна карта «Все можу»

Кредитна карта "Все можу" від банку ПУМБ
до 50 000 грн.
Сума кредиту
0.01 - 49%
Річна ставка
до 62 днів
Пільговий період
OTP Tickets Travel Card - карта для справжніх туристів. Розраховуючись карткою Вам нараховуються бонуси, якими в подальшому можна розплатитися при покупці авіа, ж/д або квитків на автобус. Накопичувальна система діє протягом одного року. Пільговий період до 55 днів забезпечить для Вас мінімальну переплату при поверненні кредитних коштів. Кредитний ліміт до 200 000 грн дозволить реалізувати свої задумки вже сьогодні. OTP Tickets Travel Card - це карта для тих, хто бажає подорожувати з великою економією.
Опиc
Платіжна системаMASTERCARD
Клас картиMasterCard Gold
ВалютаГривні
Кредитний лімітДо 50000 UAH
(установлюється в індивідуальному порядку)
Ставкивід 0.01% до 49% в рік
Пільговий періодВід 1 до 62 днів
(Без відсотків за використання коштів якщо погасите заборгованість в пільговий період)
Плата за випускБез плати за випуск
детальні умови уточніть при спілкування з оператором
Плата за обслуговуванняБез плати за обслуговування
(детальні умови уточніть при спілкуванні з оператором)
Комісії і ставки
Нарахування % на позитивний залишок на рахунку
Комісії за зняття готівки в банкоматі свого банку0% при знятті кредитних коштів в банкоматах будь-якої країни світу 1 раз на місяць. 4.90% + 15 грн за зняття власних коштів
Комісії за зняття готівки в банкоматі стороннього банку0% при знятті кредитних коштів в банкоматах будь-якої країни світу 1 раз на місяць. 4.90% + 15 грн за зняття власних коштів
Переваги
Додаткові особливості0 грн за зняття за кордоном; Знімайте кошти з карти без комісії банку за кордоном

Знижка по розстрочці в магазинах партнерах; Оформляйте розстрочку на товари в магазинах-партнерах зі знижкою
Умови
Віквід 25 до 70 років
Перелік документів і умовПаспорт і код
Умови погашення заборгованостіЕжемесячный платеж всего 3% от суммы задолженности
Штрафи і пеня за прострочкуШтрафи і пеня нараховуються за прострочення планового платежу, але, на жаль, банк не розкриває розмір штрафів і комісій. Рекомендуємо перед підписанням документів, звернути увагу на цей пункт в договорі.
Страхуванняпередбачено
(Сума страховки входить в річну відсоткову ставку)

Кредитна карта від ПУМБ

Набридло постійно обмежувати свої бажання і чекати слушного моменту, щоб порадувати близьких людей подарунками? З кредитною карткою «Все можу» не доведеться відкладати покупку або гроші на неї. Купуйте те, що побажаєте, навіть якщо під рукою немає потрібної суми. Даруйте рідним свято і позитивні емоції вже сьогодні!

Щоб оформити безконтактну преміальну карту Gold Mastercard потрібен паспорт і ідентифікаційний номер платника податків. Заповніть онлайн-анкету на сайті банку, дочекайтеся рішення по заявці і вирушайте в відділення за картою. Розмір доступних кредитних коштів сягає 50 000 грн, якими протягом 62 днів можна користуватися безкоштовно. По закінченню пільгового періоду відсоткова ставка становить 49% річних.

Власник картки «Все можу» отримує можливість купувати товар в розстрочку і знімати кредитні кошти в будь-якому банкоматі світу без комісії. Сервіс інтернет-банкінгу «ПУМБ online» дозволяє в будь-який час доби здійснювати термінові перекази, оплачувати послуги. Клієнту надається підтримка Центру обслуговування ПУМБ в режимі 24/7.