Кредитна карта “Виручалка”

Кредитна карта виручалка від форвад банку
до 50 000 грн.
Сума кредиту
0.01 - 24%
Річна ставка
до 90 днів
Пільговий період
Щоб не потрапити в незручну ситуацію, коли Вам раптово не вистачило грошей - оформіть кредитну карту «Виручалка»! По карті діє пільговий період користування кредитними коштами: на першу покупку - до 90 днів, на наступні покупки - до 60 днів (на термін дії пільгового періоду ставка за користування кредитними коштами складає - 0.001% річних). Порадуйте себе кешбеком по карті: Банк повертає Вам гроші за розрахунки карткою в торгових мережах, в т.ч. АЗС - до 1.50% від суми розрахунку. Кредитна карта "Виручалка" оформляється для Вас абсолютно безкоштовно. По карті діє відновлювальна кредитна лінія (за умови своєчасного погашення заборгованості). З дистанційним управлінням рахунком в режимі 24/7 і контролем руху коштів по карті не турбуйтеся про небезпеку крадіжки коштів з карти. Що б перестрахуватися, Ви можете підключити страхові програми для страхування ризиків.
Опиc
Платіжна системаMASTERCARD
Клас картиMastercard Standard
ВалютаГривні
Кредитний лімітДо 50000 UAH
(Може бути збільшений за Вашим бажанням і рішенням Банку до 100 000 грн)
Ставкив від 0.01% до 24% в рік
Пільговий періодВід 1 до 90 днів
(на первую покупку - до 90 дней, на последующие покупки - до 60 дней)
Плата за випускБез плати за випуск
Плата за обслуговуванняБез плати за обслуговування
Комісії і ставки
Нарахування % на позитивний залишок на рахунку1.5% річних
Комісії за зняття готівки в банкоматі свого банку4.90
мінімум 30 грн. При знятті власних коштів комісії відсутні
Комісії за зняття готівки в банкоматі стороннього банку5.90
мінімум 30 грн. При знятті власних коштів комісії відсутні
Додаткові комісії17 грн за послугу SMS-сервіс
Переваги
Cashbackдо 1.5%
(по всіх транзакціях в торгових мережах)
Додаткові особливостіБезкоштовне оформлення; Оформлення карти безкоштовно для кожного бажаючого отримати карту
Умови
Віквід 18 до 65 років
Перелік документів і умовПаспорт і код
Умови погашення заборгованості7% від заборгованості, але не менше 50,00 грн. і не більше суми існуючої заборгованості за Договором
Страхуванняпередбачено
(1% за програмою страхування від нещасних випадків і хвороб)

Кредитна карта від Форвард

Позапланові розтрати, виснажився запас коштів, а брак грошей викликає дискомфорт? З кредитною карткою «Виручалка» будь-які фінансові проблеми зникнуть як за помахом чарівної палички! Безконтактна оплата PayPass робить розрахунки і платежі миттєвими. ForwardBank пропонує уникнути незручних фінансових ситуацій раз і назавжди всього за 30 хвилин. Для оформлення знадобитися тільки паспорт і ідентифікаційний код.

Стати власником картки «Виручалочка» можуть клієнти у віковій категорії від 21 до 65 років. Кредитний ліміт розміром в 50 000 грн, за рішенням банку збільшується до 100 000 грн. Серед переваг «Виручалки» – кешбек на безготівкові розрахунки в торговельних мережах та АЗС, який досягає 1,5%. Пільговий період користування кредитними коштами для першої покупки становить 90 днів, для наступних – 60 днів. Далі для клієнтів встановлюється процентна ставка розміром 24% в рік.

Передбачена програма страхування ризиків і можливість оформлення додаткової картки для близької людини. Зручний сервіс інтернет-банкінгу дозволяє дистанційно керувати коштами на карті цілодобово 7 днів на тиждень. У будь-який час доступні функції оплати податків і штрафів, інтернету, мобільного телефону і комунальних послуг. За допомогою автоматизованого сервісу Telegram клієнти можуть швидко отримати інформацію про стан рахунків.

5/5 - (5 votes)