Monobank – карта з ідеальним мобільним додатком

Кредитна картка, з найкращим мобільним банком

до 100 000 грн.
Сума кредиту
0.01 - 38,4%
Річна ставка
до 62 днів
Пільговий період
Найбільш прогресивна кредитна карта країни - весь банк на долоні. Комфортне керування інтернет лімітом, безпечне підтвердження платежів без смс і дзвінків, розблокування програми по відбитку пальця, майже ідеальний розділ для відстеження витрат. А також, комфортна онлайн підтримка клієнтів в популярних меседжерах, в тому числі, в телеграмі. Неймовірні розміри Кешбеку - до 20%. Наприклад, Кешбек для кіноманів - 20%, для любителів їздити на таксі - 14%, приємний Кешбек для автолюбителів 4%. А якщо додати комфортне оформлення і безкоштовну доставку до дверей, карту монобанк можна назвати кращою пропозицією на ринку. У всякому разі, на даний момент!
ОФОРМИТИ КАРТУ
Опиc
Платіжна системаMASTERCARD
Клас картиMasterCard World
ВалютаГривні
Кредитний лімітДо 100000 UAH
(Кредитний ліміт розрахується індивідуально без телефонних інтерв'ю, довгих анкет і походів в банк)
СтавкиДо 38.4% в рік
Пільговий періодВід 1 до 62 днів
(Діє з моменту виникнення заборгованості до кінця наступного місяця за умови її погашення боргу в повному обсязі)
Плата за випускБез плати за випуск
карта випускається і доставляється безкоштовно в зручний час і місце
Плата за обслуговуванняБез плати за обслуговування
(Карта обслуговується безкоштовно без додаткових платежів)
Комісії і ставки
Нарахування % на позитивний залишок на рахунку10% річних
Комісії за зняття готівки в банкоматі свого банку0.50% за зняття власних коштів в Україні, 2% за зняття власних коштів закордоном, 4% - за зняття кредитних коштів
Комісії за зняття готівки в банкоматі стороннього банку0.50% за зняття власних коштів в Україні, 2% за зняття власних коштів закордоном, 4% - за зняття кредитних коштів
Переваги
CashbackДо 20%
(Щомісяця можна вибрати дві категорії покупок, за якими буде повернення до 20% витрат. Наприклад, по оплаті за бензин Кешбек становить 4%, а при оплаті квитків в кіно і попкорну Кешбек досягає 20%. Але будьте уважні: (1) Максимальна сума кешебеку в місяць не може бути більшою 500 грн. (2) Категорії для вибору Кешбеку змінюються щомісяця і схему таких змін монобанк не розголошує. Наприклад, скоріше за все, ви не зможете скористатися Кешбеком на бензин три місяці поспіль. А ще: з березня монобанк індивідуально визначає категорії для кешебку і відсотки по ним. Даєш кожному користувачеві свій Кешбек. (3) З нарахованої суми Кешбек, банк спише 19.5% податку (18% податок на прибуток і 1.5% військовий збір).)
Додаткові особливостіМобільний додаток; Найзручніший мобільний додаток
Безкоштовне поповнення; Поповнюйте карту без комісії банку
Відкриття депозиту онлайн; У будь-який момент відкрийте депозит і керуйте ним 24/7
Умови
ВікВід 18 років
Перелік документів і умовПаспорт і код
Умови погашення заборгованості5% від заборгованості, але не менше 100 грн., Але не більше залишку по заборгованості
Штрафи і пеня за прострочку50 грн за заборгованість 1-30 днів
100 грн за заборгованість 31-90 днів
СтрахуванняНе передбачено
ОФОРМИТИ КАРТУ

Кредитна карта від Універсал Банк

Вигідна кредитна карта monobank з лімітом до 100 000 грн – одна з кращих пропозицій на фінансовому ринку України! Клієнтам (з 18 років) для оформлення знадобиться тільки фотографія паспорта та ІПН. Забрати карту можна в найближчій точці видачі або скористатися послугою безкоштовної доставки співробітником банку. Пільговий період користування коштами складає 62 дні, далі процентна ставка – 3,2% на місяць.

Зручний мобільний додаток monobank дозволяє здійснювати різноманітні платежі без комісій. Доступний переказ з карти на карту, оплата комунальних послуг та інтернету, поповнення мобільного, функціональна виписка. Клієнтам надається можливість заблокувати карту або змінити ПІН-код прямо в додатку. Консультацію співробітників Universal Bank можна отримати через сучасні месенджери Viber, Messenger іTelegram. Безконтактна технологія оплати PayPass забезпечує миттєві розрахунки.

Власників кредитних карт monobank порадує розмір кешбеку – до 20% від суми витрат. Категорії покупок, на які поширюється повернення коштів, клієнт вибирає самостійно. На залишок особистих коштів на карті нараховується 10% річних. У непередбачених обставин, коли відсутня можливість поповнити карту, будь-яку витрату протягом останніх 7 днів можна перевести в розстрочку. Гроші за покупку в повному обсязі відразу ж повертаються на рахунок.

ОФОРМИТИ КАРТУ

 

0 thoughts on “Monobank – карта з ідеальним мобільним додатком

  • ларіса says:

    Хочу взяти кредитну картку

  • nikoone says:

    В статті натисніть кнопку “Оформити карту”, після чого, вас перенаправить на сайт Monobank, де вам буде запропоновано завантажити їх додаток. Потім за допомогою додатку скануєте свої документи. Після 5-ти хвилин (як документи перевірять) можете йти в найближчу точку видачі карт за своєю картою.

Comments are closed.