Кредитна карта «Максимум» від Альфабанку

Кредитна картка від Альфабанку

До 200 000 грн.
Сума кредиту
0.01 - 40%
Річна ставка
До 55 днів
Пільговий період
Унікальна кредитна карта від Альфа банку - новий рівень переваг! Так як з картою можна реально економити. Розплачуйтеся картою в кафе, ресторанах і отримуйте 5-відсотковий кешбек на карту! Для власників машин теж є приємний бонус у вигляді 3% кешбек від покупки на АЗС. Альфа Банк не забув і про господарських клієнтів. На покупки в супермаркетах діє кешбек у вигляді 2%. Кредитна карта MasterCard Debit World для тих, хто бажає заощаджувати.
ОФОРМИТИ КАРТУ
Опиc
Платіжна системаMASTERCARD
Клас картиMasterCard World
ВалютаГривні
Кредитний лімітДо 200000 UAH
(ліміт установлюється індивідуально)
СтавкиВід 0.01% до 40% в рік
Пільговий періодВід 1 до 55 днів
Плата за випускБез плати за випуск
Плата за обслуговуванняБез плати за обслуговування
Комісії і ставки
Нарахування % на позитивний залишок на рахунку
Комісії за зняття готівки в банкоматі свого банку4% (мінімум 20 грн)
4% (мінімум 20 грн) за рахунок кредитних, або власних коштів
Комісії за зняття готівки в банкоматі стороннього банку4% (мінімум 20 грн)
4% (мінімум 20 грн) за рахунок кредитних, або власних коштів
Додаткові комісії7 грн. в місяць за послугу смс інформування
Переваги
CashbackВід 2% до 25%

(2% в супермаркетах; 3% на АЗС, оренда авто, готелі, авіаквитки, круїзні лінії; 5% в кафе і ресторанах; 10% за авто і залізничні квитки; 25% duty free)
Додаткові особливостіОнлайн оформлення; Карту отримуєте без необхідності відвідувати відділення банку, карту безкоштовно доставить співробітник банку за адресою
Умови
ВікВід 21 року
Перелік документів і умовПаспорт і код, офіційне працевлаштування
Умови погашення заборгованості5% від заборгованості, але не менше 50 грн. в місяць.
Штрафи і пеня за прострочкуЗа використання несанкціонованої заборгованості 40% річних від суми боргу
За використання простроченої заборгованості від 40% річних від суми боргу
СтрахуванняНе передбачено
ОФОРМИТИ КАРТУ

 

Кредитна карта від Альфа Банк

Ви не в силах обійтися і дня без яскравих емоцій і вражень? Кредитна карта від Альфа-Банку допоможе отримати від життя максимум! Максимум комфорту, надійності і економії за мінімально короткий термін. Оформіть картку в режимі онлайн на сайті і вирушайте на відпочинок з друзями. У заявці потрібно вказати тільки паспорт і ідентифікаційний код платника податків.

Власникам карток «Максимум» доступний кредитний ліміт розміром до 200 000 грн. Пільговий період користування кредитними коштами під 0,01% річних становить 55 днів, далі процентна ставка – 40% річних. Любителів культурної програми порадує кешбек до 5% від суми чеку в кафе і ресторанах. На АЗС власникам автомобілів повертається до 3% витрачених коштів. Здійснюючи щоденні покупки в супермаркетах, клієнт отримує кешбек до 2% від вартості товару.

Власникам кредитних карт MasterCard Debit World надається можливість оформити розстрочку під 0,01% при безготівковій оплаті покупок по всьому світу. Зручний інтернет-банкінг дозволяє оплачувати послуги операторів мобільного зв’язку, комунальних підприємств, інтернет – провайдерів. Клієнт 2 рази в рік отримує можливість «відправитися» на кредитні канікули. Сервіс СМС-інформування тримає власників карт в курсі всіх здійснених операцій і балансу кредитних коштів.

ОФОРМИТИ КАРТУ