Сама популярна кредитна карта України

Золота карта від ПриватБанку

До 75 000 грн.
Сума кредиту
0.01 - 42%
Річна ставка
До 55 днів
Пільговий період
Кредитна карта на кожен день! А по іншому і не скажеш: безкоштовне зарахування на карту будь-яких платежів, в тому числі особистих переказів від родичів і друзів, оплата в магазинах і інтернеті без комісії, мультифункціональний мобільний банкінг, а також широка мережа відділень, банкоматів і терміналів, робить кредитну карту Приватбанку комфортною і вигідною. Низькі тарифи на обслуговування, чесний курс обміну, легкість у зарахуванні коштів і велика кількість користувачів виводить картковий продукт Приватбанку в лідери сегменту кредитних карт.
ОФОРМИТИ КАРТУ
Опиc
Платіжна системаMASTERCARD
Клас картиMasterCard Gold
ВалютаГривні
Кредитний лімітДо 75000 UAH
(ліміт установлюється індивідуально)
СтавкиВід 0.01% до 42% в рік
(Вказана повна вартість кредиту, в розрахунок якої, крім номінальної процентної ставки, включені витрати по обслуговуванню і оформленню кредиту. Вона розподіляється на весь термін кредиту і виражається в процентному співвідношенні від суми виданого кредиту)
Пільговий періодВід 1 до 55 днів
(Це означає, щоб не платити відсотки, Вам потрібно погасити заборгованість до 25 числа місяця (включно), наступного за тим, в якому Ви скористалися кредитом)
Плата за випускБез плати за випуск
Плата за обслуговуванняБез плати за обслуговування
Комісії і ставки
Нарахування % на позитивний залишок на рахунку7 % річних
(При позитивному балансі від 100 грн., Відсотки зараховуються на рахунок "Бонус Плюс")
Комісії за зняття готівки в банкоматі свого банку1% за власні кошти (закордоном 2%), від 7 грн за кредитні кошти
Комісії за зняття готівки в банкоматі стороннього банку1% за власні кошти (закордоном 2%), від 7 грн за кредитні кошти
Додаткові комісії20 грн членський внесок за участь в GOLD-клубі
Переваги
Додаткові особливостіПрограма "Бонус Плюс"; Накопичуйте бонуси і розплачуйтеся ними за покупки в магазинах
Послуга "Оплата частинами"; Виплачуйте вартість покупки декількома рівними платежами
Умови
ВікВід 18 років
Перелік документів і умовПаспорт і код
Умови погашення заборгованостіЩомісяця 5% від заборгованості по кредиту, але не менше 100 грн.
Штрафи і пеня за прострочкуПеня за несвоєчасне погашення кредиту та / або відсотків від 0.23% від суми боргу в день
Штраф за порушення термінів платежів по будь-якому з грошових зобов'язань 500 грн. + 5% від заборгованості
Штраф за невиконання зобов'язань згідно з умовами і правилами надання банківських послуг 500 грн. + 5% від заборгованості
СтрахуванняНе передбачено
ОФОРМИТИ КАРТУ

 

Кредитна карта від Приватбанку

З кредитною карткою «Універсальна Gold» будь-які платежі і перекази стають швидкими і безболісними. Безконтактна технологія оплати PayPass забезпечує миттєві розрахунки. Родичі, друзі або партнери з легкістю перерахують на карту необхідну суму. Клієнт може скористатися як особистими коштами, так і кредитними. Гроші на міжнародній карті доступні в будь-якій точці світу в будь-який час доби.

Щоб отримати карту «Універсальна Gold» знадобитися паспорт і ідентифікаційний код, головна умова – досягнення клієнтом 18-ти років. Під час оформлення можна вибрати валюту кредитної картки: гривня, долари США, євро або рублі РФ. Кредитний ліміт для кожного клієнта банк встановлює індивідуально. На розмір доступних коштів позитивно впливають документи, що підтверджують наявність нерухомості або виписки з інших карт. Максимальна сума кредитного ліміту – 75 000 грн, доступні функції «Миттєва розстрочка» і «Оплата частинами». На позитивний залишок особистих коштів на рахунку нараховується 7% річних.

Клієнт може користуватися кредитними коштами без нарахування відсотків протягом 55 днів, далі ставка становить 3,5% в місяць. Оплачуючи товар картою в магазинах-партнерах програми лояльності «Дисконтний клуб», клієнт отримує до 30% знижки. Також діє бонусна програма «Бонус +», по якій в деяких магазинах від покупок на карту нараховується 1-2%. Мобільний додаток «Приват24» дозволяє клієнтам здійснювати грошові перекази між картками, купувати квитки онлайн, поповнювати мобільний телефон в будь-який час доби.

ОФОРМИТИ КАРТУ